DİGİTÜRK DİZİ PAKETİ

Amerika’nın en çok izlenen dizilerini sadece Digitürk’le izleyebilirsiniz. İçinizde fırtınalar koparacak dizileri izlemek, heyecan ve tutkuyla ekran karşısında zaman geçirmek istiyorsanız Digitürk Dizi Paketinde yer alan size özel uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Dünyanın en prestijli kuruluşlarından ödül almış Dizilerin sürükleyici hikâyesi, dünya yıldızı oyuncularıyla birlikte evinize geliyor. Her saniyesini keyifle izleyeceğiniz dizileri izlerken yerinizde duramayacak, dramatik ve eğlenceli sahneleri evinizde hissedeceksiniz.
Ayda ortalama 80 dizi, 800 bölüm Türkçe Dublaj ve Orijinal Dilde Ses kalitesiyle hem de Türkçe İngilizce altyazı seçenekleriyle kapınızı çalıyor. Dünya’nın en çok izlenen dizi yayıncılarıyla birlikte yeni serüvenleri ve hikâyeleri evlerine getiren Digitürk’le tercih sizin. İster Türkçe isterseniz de İngilizce altyazı çevirisi ile binlerce filmi izleme keyfini yaşayın. Dünyanın yakından takip ettiği dizileri tek bir tuşla ekranlarınıza getirmek ve dilediğiniz gibi izlemek istiyorsanız Digitürk’ün Dizi Paketine sahip olmanız yeterli. Kullanıcılarına özel uygulamalarıyla Türkiye’nin en iyi yayıncısı olan Digitürk ailesine katıldığınız an itibariyle en yeni ve en iyi dizileri beklemeden izleyebilirsiniz. Televizyon karşısında dünya starlarıyla bağ kuracak, dizi içerisindeki hikâyenin bir parçası olacaksınız. Artık kanal kanal gezerek dizi aramanıza gerek kalmadı. Digitürk’ün Dilediğin Zaman ve Dilediğin Yerde uygulamasıyla takip ettiğiniz dizileri kaçırmayacak, web’de, cepte’te tablet’te yani dilediğiniz gibi izleme fırsatını yakalayacaksınız. İster seyahat isterseniz de yolculuk esnasında hiç fark etmez. Takip ettiğiniz dizileri ara vermeden izleyebilirsiniz. Yayın saatini bağlı kalamayan ve yoğunluktan dolayı dizi izlemeye fırsat bulamayanlar için hazırlanan Dilediğin Zaman ve Dilediğin Yerde uygulamasıyla kendi yayın saatinizi oluşturabilir, dilediğiniz diziyi istediğiniz vakitte izleyebilirsiniz. Günün herhangi bir saati uydu alıcınıza kaydettiğiniz diziyi açıp izleyebilir, dilerseniz de cep telefonunuzdan aralıksız olarak yayını takip edebilirsiniz. Kullanıcılarının yaşamını kolaylaştıran uygulamalara imza atarak yayın dünyasına yeni bir bakış açısı kazandıran Digitürk’le birlikte artık dizi kaçırma dönemi kapandı. Seyahate çıkarken takip ettiğiniz dizileri de yanınıza alabilir, heyecan ve tutkuya aralıksız olarak devam edebilirsiniz.
Siz de Digitürk’ün Dizi Paketi ile avantajlardan yararlanın, Dünyanın beğenisini kazanmış dizilerle birlikte yeni hikayelere yol alın. Dizi tutkunuzun önüne geçmeyin. Digitürk Dizi Paketiyle birlikte izlemek istediğiniz diziyi seçin ve ekran karşısında sıcak çayınızı yudumlayarak her ay yenilenen yüzlerce diziyi izleme fırsatını kaçırmayın.